Точки дотикуВиставки

Точки дотику

22 вересня о 20:00 у НКММК “Мистецький Арсенал”, в рамках фестивалю KCMD:Touchpoints/Точки дотику, відбудеться концерт з оркестром, на якому прозвучить українська прем’єра масштабного, легендарного твору угорського та німецького композитора, класика ХХ століття: буде виконано Скрипковий концерт Дьордя Лігеті.

Спеціально для цього до нас з Відня приїжджає диригент Михеїл Менабде (Грузія-Україна-Австрія), а з Базеля – скрипаль Джунія Макіно (Японія-Швейцарія, учасник Internationale Ensemble Modern Akademie – легендарного ансамблю, що, поки Дьордь Лігеті був серед нас, тісно співпрацював з композитором і виконав багато прем’єр його творів, серед яких і, власне, скрипковий концерт).

Окрім цього, до нас приєднається кларнетист Дарко Хорватіч (Сербія-Австрія), що виконає твір французького композитора Яна Мареша “Eclipse” для кларнету та 13 інструментів.

Витончений та написаний зі смаком твір естонської композиторки Гелени Тульве “Where Two Seas Meet?” буде представлено українській публіці музикантами Armonia Ludus Orchestra.

Також ми з вами почуємо прем’єру “Sólo queda el desierto” для оркестру: цей твір молодого українського композитора Адріана Мокану було написано спеціально для концерту.

 

ПРОГРАМА

Ян Мареш (*1966) [Франція]
Eclipse (1999) для кларнету та 13 інструментів
соліст – Дарко Хорватіч [Сербія-Австрія]

Гелена Тульве (*1972) [Естонія]
Where two seas meet? (2010) для великого ансамблю

Адріан Мокану (*1989) [Україна]
sólo queda el desierto (2016) для великого оркестру

Дьордь Лігеті (1923-2006) [Угорщина-Німеччина]
Концерт для скрипки з оркестром (1992)
соліст – Джунія Макіно [Японія-Швейцарія]

ПОДІЯ У FACEBOOK.

ЗАМОВИТИ КВИТОК ОНЛАЙН.


Архів

YouTube video