Нова українська мріяВиставки

Нова українська мрія

У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» в рамках щорічного арт-проекту Forbes Україна відбулася виставка сучасного українського мистецтва «Нова Українська Мрія».

Роботи сучасних авторів, що були представлені на виставці з одного боку є рефлексією на зміни, які відбулися в країні за останній час, а з іншого – певним уявленням про мрію нової  України.

У створенні «Нової Української мрії» взяли участь знані українські митці: Арсен Савадов, Василь Цаголов, Олег Тістол, Олексій Сай, Ігор Гусєв, Максим Мамсиков, Олександр Ройтбурд, Ілля Чічкан, Мирослав Вайда та інші. Усього – понад 40 авторів, всі дуже різні і за віком і за регіоном проживання. Куратор арт-проекту – відомий мистецтвознавець Олександр Соловйов.

Численні твори на виставці було представлено публіці вперше, адже їх було створено спеціально для проекту. Також до експозиції увійшли вже відомі арт-об’єкти, що резонують з ідеєю проекту.

В рамках арт-проекту «Нова українська мрія» за підтримки Української Біржі Благодійності відбудеться збір благодійних коштів для транзитного центру в Дніпропетровську для переселенців зі Сходу України. Обслуговування центру (на 100 осіб) складає 195 тисяч гривень на місяць. Усі зібрані кошти було спрямовано на розміщення переселенців з дітьми у Центрі, їхнє харчування та предмети першої необхідності.

11 липня о 12:00 відбулась прес-конференція Forbes Україна на честь відкриття виставки «Нова Українська Мрія» у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал». 

Учасники конференції:
– Михайло Котов, головний редактор журналу Forbes Україна
– Олександр Соловйов, критик, куратор арт-проекту «Нова Українська Мрія»
– Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності


Архів

YouTube video