Мистецтво заради життяВиставки

Мистецтво заради життя

23 березня о 18.30 у Мистецькому Арсеналі відбулося урочисте відкриття виставки робіт понад 70 сучасних українських митців у рамках благодійного проекту «Мистецтво заради життя», організованого Фондом Бориса Ложкіна. Підсумком виставки стане проведення благодійного аукціону, кошти від якого підуть на придбання сучасної медичної апаратури для потреб Центру дитячої кардіології та кардіохірургії під керівництвом Іллі Ємця у м. Києві.

На зібрані в рамках благодійного аукціону кошти Фонд Бориса Ложкіна планує придбати та передати дитячому кардіоцентру апарати Flow-I виробництва компанії MAQUET Critical Care (Швеція). Flow-I – це суперсучасна анестезіологічна система, яка вже не перший рік працює у провідних клініках світу, у тому числі у дитячих кардіологічних центрах. На сьогодні це єдина система, яка працює на базі реанімаційного апарату штучної вентиляції легенів, а тому дозволяє проводити анестезію навіть пацієнтам із надзвичайно малою вагою – новонародженим або передчасно народженим дітям.

Проект «Мистецтво заради життя» був започаткований Фондом Бориса Ложкіна у травні 2015 року. Тоді за кошти з благодійного аукціону було придбано і передано Центру Іллі Ємця обладнане реанімаційне місце для новонароджених, а також універсальний УЗ-апарат Phillips EPIQ-7, який не має аналогів у світі щодо точності діагностики хвороб серця та судин і дає змогу діагностувати хвороби серця у дітей ще до народження, поки вони знаходяться  в материнській утробі. Такий апарат з’явився в українських медичних закладах вперше. Із моменту його встановлення у Центрі в серпні 2015 року на ньому вже пройшли обстеження понад 4,5 тисячі пацієнтів, серед яких новонароджені у перші години життя, доросліші діти, а також вагітні матері.

«У 2015 році спільно з провідними українськими митцями ми розпочали благодійний проект «Мистецтво заради життя». Зважаючи на успіх минулорічної акції, ми твердо вирішили продовжити надавати підтримку Центру Іллі Ємця. Своїм здоров’ям лікарям Центру вже завдячують десятки тисяч дітей. І я переконаний, що спільними зусиллями ми допоможемо фахівцям Центру і надалі рятувати життя українських дітей. Наразі ми проводимо черговий благодійний проект, за підсумками якого Центру дитячої кардіології та кардіохірургії буде передане надсучасне медичне обладнання, якого поки що немає в Україні. Від імені Фонду і від себе особисто хочу висловити глибоку подяку усім, хто долучився до реалізації благодійного проекту», ‒ заявив засновник фондуБорис Ложкін.

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України під керівництвом Іллі Ємця є унікальним медичним закладом, де найкращі вітчизняні лікарі проводять діагностику, лікування та хірургічну корекцію найскладніших вроджених вад серця та судин. За останні 5 років понад 116 тис. пацієнтів отримали консультації у лікарів Центру, було проведено 11, 6 тис. операцій. Понад 2800 операцій, у тому числі 1800 хірургічних, було проведено у 2015 році – за їхньою кількістю Центр є лідером серед аналогічних установ Європи. Особливий акцент у свої роботі лікарі Центру роблять на ранній діагностиці патологій та своєчасній корекції вад для забезпечення високої ефективності лікування. При цьому лікування та операції для всіх українських дітей є безкоштовними.

Довідкова інформація:
Благодійний проект «Мистецтво заради життя»

Дати проведення: 23 – 31 березня

Місце проведення: НКММК «Мистецький Арсенал»

ГОДИНИ РОБОТИ:
23.03 – 18:00-21:00
До 31 березня з 11:00 до 20:00

24 березня експозиція буде закрита для відвідування. Просимо вибачення.

Організатори:
Благодійний фонд Бориса Ложкіна

Партнери:
НКММК «Мистецький Арсенал»
Аукціонний Дім «Дукат»
Ігор Абрамович, Art-dealer
Арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея»

Вхід для преси за редакційними посвідченнями.

Загальна вартість вхідного квитка на два заходи – «Тіні забутих предків. Виставка» та виставки у рамках проекту «Мистецтво заради життя» – 50 грн., пільгового квитка – 20 грн. Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.

Безкоштовний вхід для дітей до 12 років, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, музейним працівникам, членам Спілки художників (за наявності посвідчення).


Архів

YouTube video