• 399
04.12.17

ЛЕКЦІЇ ПРО СВІТОВУ ЛІТЕРАТУРУ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ

Чи обмежується вивчення зарубіжної літератури розмовами про світову класику? Як формується «золотий список» найкращих книжок, які із них потрапляють до шкільної програми і що по суті є художнім перекладом – мистецтвом дати шанс книжці заговорити ще однією мовою? Чи справді аж так бідно й нецікаво виглядає українська література в контексті зарубіжної – і що виявиться, якщо їх уміло порівнювати?

Поговоримо про це 4-8 грудня у Мистецькому арсеналі, у рамках чергового лекційного курсу від Літературної лабораторії.

Лекційний курс «Ми в контексті» адресований насамперед вчителям зарубіжної літератури. Університетські викладачі поділяться із вчителями середньої школи знаннями про сучасні погляди на вивчення літератури, а у відповідь отримають враження про те, чому зараз вчаться і чим цікавляться школярі – їхні завтрашні студенти. Запрошуємо не лише профільних педагогів, але й вчителів інших предметів, бібліотекарів – тих, кому такий курс корисний для підвищення кваліфікації.

Наші лектори:

Іванюк Сергій Семенович (к. ф. н., доцент кафедри літературознавства НаУКМА)

Кісельова Людмила Олександрівна (к. ф. н., доцент кафедри літературознавства НаУКМА)

Огаркова Тетяна Анатоліївна (PhD, старший викладач кафедри літературознавства НаУКМА)

Семків Ростислав Андрійович (к. ф. н., доцент кафедри літературознавства НаУКМА)

Сінченко Олексій Дмитрович (к. ф. н., доцент кафедри української літератури і компаративістики Київського університету імені Б. Грінченка)

Стороха Богдан Валентинович (к. ф. н., доцент кафедри романо-германської філології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка)