Учасникам виставки-ярмаркуКнижковий Арсенал

Учасникам виставки-ярмарку

Шановні видавці,
Запрошуємо вас до участі у виставці-ярмарку у межах IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Ми приймаємо заявки на стендову участь. Будь ласка, скористайтеся нагодою розширити коло своїх читачів, презентувати нові книги, пожвавити інтерес до своїх попередніх видань, зустрітися з колегами, авторами, фахівцями у видавничій галузі.

МИ ПРОПОНУЄМО:

 • найпривабливішу і найзручнішу локацію у Києві;
 • помірні ціни;
 • логічну побудову експозиції та зручну навігацію;
 • оптимальні умови для торгівлі і промоції книг;
 • різноманітну програму подій, яка щороку збирає понад 50 тис. відвідувачів;
 • ефективну промокампанію фестивалю;
 • приємну й комфортну атмосферу для книжкових покупок.

УМОВИ УЧАСТІ:
Ознайомтесь з Положеннями про умови і порядок організації та проведення виставки-ярмарку під час IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», що пройде з 22 по 26 травня 2019 року. Вашу заповнену заявку ми чекаємо до 1 лютого на електронну адресу [email protected] з темою «Заявка на участь від ___ (назва видавництва)». Усі заявки, надіслані пізніше, будуть розглядатися в останню чергу. 

Зауважте, що Організатор приймає або відхиляє заявки на власний розсуд. Організатор не зобов’язаний пояснювати причини відмови.

Зверніть увагу, що у Положеннях є суттєві зміни, тому просимо з ними ретельно ознайомитися.

РОЗТАШУВАННЯ СЕКЦІЙ:
У додатках VI і VII Положення ви також знайдете схему розташування секцій  виставки-ярмарку фестивалю.
Як і минулого року, секція «Дитяча книга» буде розташована у правому крилі Мистецького Арсеналу. Враховуючи минулорічні скарги щодо задухи й тісного розташування стендів, Оргкомітет працює над переплануванням простору і комфортними умовами роботи під час фестивалю.

РЕСТАВРАЦІЙНІ РОБОТИ
Зважаючи на кількість прохань, які учасники цього фестивалю висловили нам в опитуванні, маємо нагадати, що Мистецький Арсенал перебуває на стадії реконструкції. Так як це історична будівля XVIII століття будь-яке зовнішнє втручання заборонене або потребує узгоджень із відповідними органами влади. Саме тому капітальні ремонтні роботи, до яких належить, наприклад, улаштування нових вбиралень, не можливе без повного плану реставрації, ремонту і пристосування будівлі та коригування проектної документації (що коштує приблизно 30 мільйонів гривень). Наступний етап – перекладення каналізації та збільшення її пропускних потужностей. Зокрема, ПрАТ “АК “Київводоканал” пропонує збільшити потужності за умови, що «Мистецький Арсенал» перекладе всю каналізацію по вул. Лаврській від станції метро Арсенальна до Видубицького монастиря. Загалом сума завершення реставрації, ремонту і пристосування Старого Арсеналу складає близько 3 мільярдів гривень. Команда Мистецького арсеналу працює над вирішенням цього питання, зокрема в рамках державного конкурсу інвестиційних проектів, але нині питання все ще залишається відкритим.Тому просимо поставитись із розумінням, що наступного року, як і попередні, у подвір’ї фестивалю функціонуватимуть біотуалети.

 

Де можна ознайомитися з правилами роботи IХ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»?
Для цього необхідно завантажити Умови участі-2019 та уважно прочитати.

Що необхідно для того аби подати заявку на IХ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»?

 1. Завантажити Умови участі-2019.
 2. Прочитати, проаналізувати.
 3. Заповнити у форматі PDF і Додаток I (для видавництва) або Додаток II (Малі видавці), або Додаток III (Букіністи та антикварні книги), або Додаток IV (Ілюстратори та дизайнери).
 4. Надіслати на електронну адресу [email protected] заповнений додаток у форматі PDF і документи, які визначені у пункті 2.3.2.

Який термін подачі заявки на участь у виставці-ярмарку?
Заявка на участь приймається до 1 лютого 2019 року на електронну адресу: [email protected] Термін приймання заявок може бути скорочений або продовжений залежно від наявності вільної виставкової площі.

Чи може автор книги взяти участь у виставці-ярмарку?
Ні, оскільки  заявки на стенди не приймаються від окремих авторів, книготорговельних мереж та книжкових магазинів.

Яка вартість участі у виставці-ярмарку?
Вартість та порядок розрахунків вказано у розділі 2.5 Умов участі.

Коли очікувати підтвердження участі у виставці-ярмарку?
Відповідь надійде на електронну адресу, вказану у заявці, до 19 лютого 2019 року.

ВАШІ ЗАПИТАННЯ:
Якщо у вас залишились запитання, прохання писати нам лист на адресу [email protected] з темою «Є запитання від (назва видавництва)».