fbpx

Учасникам виставки-ярмаркуКнижковий Арсенал

Учасникам виставки-ярмарку

ПОРЯДОК ЗАЇЗДУ

Заїзд на територію ДП «НКММК “Мистецький арсенал”» і проведення монтажу виставкових стендів здійснюються:

 • 21 травня з 12:00 до 20:00
 • 22 травня з 08:00 до 12:00.

При індивідуальній забудові монтажні роботи можна почати раніше з письмового дозволу Організатора.

До офіційного відкриття Фестивалю 22 травня 2019 року о 14:00 усі стенди учасників виставки-ярмарку повинні бути готовими і мати експозиційний вигляд, у іншому випадку Організатор може накладати штраф визначений у п 5.2. Положення. До офіційного завершення події 26 травня 2019 року о 20:00 не дозволяється завозити пакувальні матеріали, пакувати матеріали, звільняти та демонтувати стенди.

ДЕМОНТАЖ І ПОРЯДОК ВИЇЗДУ

Пакування матеріалів, звільнення стендів, демонтаж конструкцій відбувається в такому режимі:

 • 26 травня з 20:00 до 22:00;
 • 27 травня з 08:00 до 14:00.

У разі невиконання (порушення) Учасниками виставки-ярмарку умов виїзду експонентів, а саме: звільнення стендів раніше дати офіційного завершення заходу, визначеного п. 2.9.3. Положення, або несвоєчасне звільнення стендів після закриття заходу (після 14:00 27 травня 2019 року), Організатор накладає на такого Учасника штраф, розмір та порядок сплати якого зазначаєтьсяу розділі 5.2. цього Положення.

Заїзд/виїзд транспорту на територію Організатора дозволяється тільки на період монтажних та демонтажних робіт, пов’язаних із підготовкою до проведення заходу.

Розвантаження продукції дозволяється тільки в період, закритий для відвідувачів. Перевезення продукції в період перебування відвідувачів на території ДП НКММК «Мистецький арсенал», де відбувається Програма, суворо заборонено.

Організатор надає Учаснику безкоштовну оренду рокли для перевезення видавничої продукції в обмін на посвідчення особи. Рокла надається у порядку живої черги.

ОХОРОНА НА ПЕРІОД РОБОТИ ФЕСТИВАЛЮ

Охорона виставкових стендів здійснюється Організатором:

 • 21 травня з 20:00 вечора до 22 травня 08:00.
 • 22 травня з 20:00 вечора до 23 травня  09:00.
 • 23 травня – 26 травня з 20:30 до 09:45.

Здавання стендів під охорону здійснюється о 20:30.
Зняття стендів з охорони здійснюється о 09:45.

Співробітники, які працюють на стендах, повинні приходити за 15 хвилин до початку роботи Фестивалю (09:45) і не залишати стенд без нагляду до моменту передачі під охорону.
Організатор не несе відповідальності за збереження продукції на стендах у години з 09:45 до 20:30.

Зверніть увагу, минулого року були випадки крадіжок. Будьте уважні й обережні. У разі виникнення непередбачуваної ситуації крадіжок, виявлення незрозумілих підозрілих предметів звертайться до керівника відділу охорони Сергія Суліми – (068) 8995075.

КІЛЬКІСТЬ БЕЙДЖІВ НА ВИДАВНИЦТВО

Організатор забезпечує Учасника такими інформаційними матеріалами (Пакет Учасника виставки-ярмарку):

 • перепустками для осіб, які працюватимуть на стенді (кількість перепусток залежить від розміру стенда: для 2 м2,  4 м2 і 6 м2 стенда – 4 перепустки, від 8 м2 стенда – 6 перепусток);
 • паперові запрошення у кількості 5 штук (паперові запрошення дійсні для однієї особи лише на один день протягом усіх днів Фестивалю);
 • 2 абонементи на всі дні;
 • пам’ятка Учасника;
 • схема виставки-ярмарку;
 • путівник-програма Фестивалю.

У день монтажу Пакет Учасника виставки-ярмарку отримують на загальній адміністративній стійці. Під час Фестивалю Пакет Учасника можна буде отримати у Музейній Крамничці «Мистецького арсеналу».

ТОРГІВЛЯ

Крім того додатково інформуємо Вас.

Відповідно до статті 28 Закону України «Про видавничу справу» у видавничій справі забороняється:

 • випускати у світ, виготовляти та/або розповсюджувати продукцію, що містить матеріали (висловлювання, заклики тощо), зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення;
 • випускати у світ, виготовляти та/або розповсюджувати продукцію, що містить популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України.

Держкомтелерадіо, як центральним органом виконавчої влади у видавничій сфері, в листі до Державної фіскальної служби України від 15.02.2016 N 472/24/4 було сформовано перелік 38 видань антиукраїнського спрямування. Також нагадуємо Вам, що відповідно до підпункту 2.4.3. Положення про умови і порядок організації та проведення виставки-ярмарку в рамках Дев’ятого міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» заборонено експонувати продукцію, яка виготовлена чи придбана з порушенням українського законодавства, реалізується без передбачених чинним законодавством дозволів тощо, порушує авторські майнові та/або немайнові або інші інтелектуальні права або містить інформацію, заборонену до розповсюдження українським законодавством. 

У разі її виявлення  –  роботу такого експонента буде припинено.

Просимо бути пильними стосовно можливих провокацій.

Нагадуємо, що згідно з умовами участі:
Заборонено експонувати продукцію, яка виготовлена чи придбана з порушенням українського законодавства, реалізується без передбачених чинним законодавством дозволів тощо, порушує авторські майнові та/або немайнові або інші інтелектуальні права або містить інформацію, заборонену до розповсюдження українським законодавством. Відповідальність за експонування такої продукції несе експонент.
Учасник погоджується із тим, що усі майнові збитки, завдані Організатору та/або третім особам такими порушеннями, в тому числі, але не виключно у вигляді пред’явлення претензій чи подання позовів до Організатора щодо відшкодування таких збитків, оплати штрафних санкцій, судових, юридичних послуг та інших витрат та/або пред’явлення претензій з боку правоохоронних органів до Організатора відшкодовуються безпосередньо Учасником.

АВТОГРАФ-СЕСІЇ НА СТЕНДАХ

Учасник виставки-ярмарку на своїх стендах може проводити лише зареєстровані попередньо автограф-сесії.

ЕКО-СПРЯМУВАННЯ

Цього року ми запускаємо сортування відходів під час Книжкового Арсеналу. Тому під час монтажу та демонтажу стендів ми встановимо два окремі контейнери для збору пластику та паперу. До контейнеру «Пластик» можна викидати стретч-плівку, поліетилен, бульбашкову плівку та інші види пластикового пакування. Крафтовий папір, картон, газети та будь-який інший неламінований папір можна викидати у контейнер «Папір».  Зверніть увагу, що в контейнери можна викидати тільки сухі та чисті відходи, які потрібно стиснути перед тим, як викинути.

ОФІЦІЙНИЙ ХЕШТЕГ

Просимо використовувати офіційні хештеги фестивалю — #BookArsenal2019 та #КнижковийАрсенал2019