Дати проведення:  16 червня – 10 липня

Організатор: НКММК «Мистецький Арсенал», Національний музей Грузії, Історичний музей Тбілісі, Kyiv Art Week.

16 червня в Мистецькому Арсеналі відбудеться відкриття виставки «Формування ідентичності». Проект складатиметься з робіт грузинських митців, які за допомогою різних медіа представлять власні творчі експерименти, що покликані скласти уявлення про сучасне мистецтво Грузії. Куратором проекту «Формування ідентичності» став Чарльз Мервезер ‒ мистецтвознавець, відомий куратор, який працював в Азії, Австралії, Європі та Америці, автор великої кількості статей присвячених сучасному мистецтву, з 2016 року  є куратором проекту Галерея сучасного мистецтва Тбілісі (ТГСМ).

Інсталяції, відео, скульптура, фотографія, живопис ‒ все це задокументує перехід грузинських художників  від традиційного ремісництва до мистецтва, що має урбаністичне коріння, вимагає нових засобів вираження. Експозицію виставки складатимуть об’єкти Анни Шадунелі, Левана Міндіашвілі, Джіо  Сумбадзе, Ніно Зіракашвілі, Джорджі Табатасзе, Давіда Мескі, Тамарі Мчедлішвілі.

17 червня о 15:00 в просторі експозиції відбудеться зустріч з куратором Чарльзом Мервезером, у професійному доробку якого проведення Сіднейського бієнале, керування Університетом сучасного мистецтва у Сінгапурі, кураторська діяльність в Дослідницькому інституті Лос-Анджелеса та багато інших арт-проектів.

Виставка проводиться в рамках проектів Kyiv Art Week та «Галерея сучасного мистецтва, Тбілісі (ТГСМ)» за сприяння Національного музею Грузії, Історичного музею Тбілісі, за підтримки Міністерство культури та охорони пам’ятників Грузії.

Також під час роботи виставки «Формування ідентичності» діятиме проект «Малевич +» ‒ колекція українського авангарду. Роботи Василя Єрмілова, Анатоля Петрицького, Олександра Богомазова і головне – Казимира Малевича демонструють, як нове для свого часу мистецтво стає визнаною класикою, пройшовши крізь невизнання, заборони і нерозуміння.