• 2167
16.11.17

Постановники сцен боїв фільму «Убити Білла» у Мистецькому арсеналі

26 листопада у Мистецькому Арсеналі у межах виставки “Уявний путівник. Японія”  можна буде побачити перформанс битви на мечах від творчого об’єднання KAMUI. Перфоманс відбудеться о 14:00 та о 18:00.

Об’єднання  KAMUI було утворено Тецуро Шимагучі в 1998 році. Перфоманси KAMUI поєднують красу форм, бойові мистецтва та акторську гру. У Японії KAMUI беруть участь у театральних виставах, фільмах та шоу. KAMUI співпрацюють з різноманітними жанрами (від японських традиційних мистецтв, таких як Кабукі, Ну, Кіґен, Вадайко, Шакухачі, Шеймісен до зарубіжних мистецтв, таких як балетний танець, оркестрова музика, рок-музика, брейк-данс).

metro-images01

Лідер трупи Тецуро Шимагучі був постановником сцени боїв  у першому фільмі “Убити Біла” та виконував роль Мікі одного з якудзів банди “Crazy 88”.  Тецуро провів півроку працюючи з режисером Квентіном Тарантіно над хореографією сцен боїв.

“Шлях Самурая” КЕНГІДО, створенний Тецуро Шимагучі, – бій на мечах, поєднаний з красою форм. Тецуро навчає КЕНГІДО в Японії, Америці та Європі.  

image1 copy

KAMUI активно гастролюють світом, щоб  познайомити з самурайською культурою та продемонструвати глядачам суміш класичних і сучасних методів меча.