Фестиваль молодих українських художників

кураторки_новина

Кураторки Фестивалю молодих українських художників 

Лізавета Герман – кураторка, кандидатка мистецтвознавства, арт-критикиня, співкерівниця курсу Contemporary Art у школі Kyiv Academy of Media Arts. Досліджує історію кураторства та художніх виставок в Україні та світі, а також неофіційне радянське мистецтво. Разом із Марією Ланько працює в якості незалежного кураторського колективу та співзаснувала дослідницьку медіа-платформу “Відкритий архів”.

Марія Ланько – незалежна кураторка, дослідниця, арт-критикиня. Здобуває PhD-ступінь в Aberdeen University, де досліджує колективні та самоорганізовані практики пізньорадянського і сучасного українського мистецтва. Разом із Лізаветою Герман є співкураторкою кураторської лабораторії в “Домі Майстер Клас”.

Катерина Філюк – незалежна кураторка, арт-критикиня. Має ступінь магістра філософії Одеського національного університету І.І. Мечникова. Закінчила De Appel Curatorial Program 2015/16. В рамках проекту  “Суспільна угода” фонду ІЗОЛЯЦІЯ займається дослідженням комеморативних об’єктів та практик у публічному просторі. Директорка Dymchuk Gallery та координаторка Curatorial Program for Research.