10-й Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions

2-3 червня у Мистецькому Арсеналі пройде Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions. Тема ювілейного фестивалю – ЦІННОСТІ.

Спеціальні гості фестивалю – провідні світові архітектори Крістофер Шнайдер, Флоріан Іденбург , Мартін Рейн-Кано та Ганс Ван дер Хайден проведуть лекції на головній сцені фестивалю. Крістофер Шнайдер – співвласник SAM Architekten, Мартін Рейн-Кано – засновник TOPOTEK 1 ( Берлін, Німеччина ), що у 2013 році отримав золоту медаль від Міжнародного Олімпійського комітету за проект Superkilen у Копенгагені, Ганс Ван дер Хайден – засновник Hans van der Heijden Architect ( Амстердам, Нідерланди ), Флоріан Іденбург , засновник бюро SO – IL , який очолював проектні групи скляного павільйону в Толедо, Огайо та Нового музею Сучасного Мистецтва в Нью-Йорку. Ще один гість фестивалю – Давід Базульто – архітектор, випускник Pontifica Universidad Catolica de Chile. Засновник і головний редактор ArchDaily, найвідвідуванішого архітектурноо видання у світі.

Також на фестивалі пройдуть майстер класи «Sound Sculpture» від Венді Андерсон (Wendy Andreson), кураторки Лондонского університету мистецтв та «Situation eVALUEtion» від Гріші Зотова , засновника архітектурної студії «Architectural prescription», що базується в Амстердамі та багато інших. Йорд ден Холландер напередодні фестивалю проведе воркшоп Cycling Cities Kyiv, який дасть змогу порівняти умови для велоруху у різних містах світу. Це проект вже пройшов в Амстердамі, Пекіні, Будапешті, Мілані, Гавані, Мехіко, Тайбеї і Тирані і тепер пройде у Києві.

Протягом фестивалю гості матимуть змогу відвідати виставки та презентації молодих архітекторів, взяти участь у дискусіях «Місто цінностей: чи можливі компроміси?» за підтримки Western NIS Enterprise Fund та «Освіта та (спільний) простір: Як(і) освітні практики можуть зробити суспільство більш урбаністично обізнаним?» разом з Іншою освітою.

Упродовж двох днів 10-го міжнародного архітектурного фестивалю CANactions у Мистецькому Арсеналі працюватиме кіно майданчик із чудовою програмою показів. Будуть показані фільми:

«Sunflower Inn» (Міріам Ернст) за підтримкки Британської Ради в Україні

Кінопрограма від фестивалю кіно та урбаністики «86» – «Я і Маріуполь» (Пьотр Армяновский), «Металурги» (Євген Нікіфоров), «Ма» (Марія Стоянова)

«Жива ватра» (Остап Костюк)

«The Age of Lonelineness» з кінодобірки Британської Ради в Україні

«Audience Emancipated» від Міжнародного Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Детальніше у facebook-події кінопрограми.

Також на події працюватиме дитячий архітектурний простір «CanarchyinUkraine». CANАРХіЯ – зона без шаблонів та рамок для дітей від 3 років. Дитячий простір, сповнений ідей, подушок і поробок, знань і зізнань, місце, де руки золоті, а ідеї – шалені, простір, який ознайомить ваших дітей із архітектурою, містом та цінностями!

Протягом дня  будуть проводитись короткі, але змістовні ілюстровані лекції.

І кожна дитина зможе створити свій унікальний архітектурний об’єкт. Запрошуємо юних архітекторів на майстер-класи:

«ЩО ТАКЕ АРХІТЕКТУРА – ЦІННОСТІ АРХІТЕКТОРА»
2 червня, 11.00 та 16.00
3 червня, 10.30 та 16.00
Детальна інформація та реєстрація: https://goo.gl/forms/wvZOTlU3BhlZAgHB2

«ВІД КВАРТИРИ МОЄЇ МРІЇ ДО ЦІННОСТЕЙ МОГО БУДИНКУ»
2 червня, 14.00
3 червня, 12.30
Детальна інформація та реєстрація: https://goo.gl/forms/hXydQPbVVfwSiFl93

«ЦІННОСТІ МОГО МІСТА»
2 червня, 18.00
3 червня, 17.30
Детальна інформація та реєстрація: https://goo.gl/forms/DEjDIFeu582nAHeP2

Вартість перебування у дитячому просторі – 50 грн. Квиток можна купити в касі фестивалю (Info point у вхідній зоні).

Також упродовж двох днів фестивалю найцікавіші локальні діджеї ділитимуться своїм баченням звучання сучасного міста. Запрошуємо на Electronic music stage у подвір’ї Мистецького Арсеналу 2 і 3 червня з 16:00 до 22:00. Вхід вільний. Line-up на Electronic music stage:
KOLOAH
Vlad Buivol
zolaa.
Nastya Muravyova
Texcut
Selecta (Volyk Artem)
Dmytro Prutkin
Valta Valterrier
Детальніше у facebook-події

КВИТКИ НА ФЕСТИВАЛЬ

Квитки можна купити на сайті https://canactions2017.ticketforevent.com/uk/?noredirect
або на події в касі фестивалю (Info point у вхідній зоні).

Вартість квитків: один день – 85 грн., два дні – 160 грн. Для студентів діють знижки.
Вхід на фуд зону на подвір’ї Мистецького Арсеналу та на вечірки – вільний!

***
Фестиваль CANactions www.festival.canactions.com
Мар’яна Романяк, 097 672 4157, mromaniak@canactions.com