NEOсвітній Арсенал 2023Освітнє

NEOсвітній Арсенал 2023

Фестиваль для дітей і підлітків «NEOсвітній Арсенал» — це проєкт із семирічним досвідом, ініційований і втілюваний у Мистецькому арсеналі.

 

Дати проведення фестивалю «NEOсвітній Арсенал» у 2023 році — 22-24 вересня. 

«NEOсвітній Арсенал» — це простір вільної взаємодії через культуру і мистецтво, через творчість як універсальну практику, спільне отримання емоційного, естетичного і пізнавального досвідів. Цьогорічне гасло фестивалю – «Різні разом». Його було сформульовано ще у 2021 році, на минулому NEOсвітньому Арсеналі. Інклюзивний підхід до організації фестивалю є не лише центральним фокусом самого проєкту, а й прикладом розвитку сталої моделі фестивалю.  І це відображено в самій назві: «NEOсвітній Арсенал. Різні разом».

Простір фестивалю побудовано таким чином, щоб перебування в ньому нагадувало яскраву подорож різноманіттям досвідів та проявів нашого світу. На стендах учасників відвідувачі зможуть корисно та весело провести час, долучаючись до потокових ігор, активностей і спілкування. У трьох майстернях на дітей чекає насичений графік воркшопів на будь-яку тему — від секретів техніки різографії до акторської майстерності та програмування. П’ять мистецьких проєктів у просторі фестивалю є результатом співпраці команди організаторів із митцями і мисткинями та вікном у веселу й цікаву спільнотворчість. На ярмарку ігор й освітніх продуктів малеча та батьки обовʼязково знайдуть товари для цікавого дозвілля та навчання, а найменші відвідувачі зможуть побешкетувати у спеціальній безпечній зоні для гри від 0 до 4 років. Водночас на сценах фестивалю відбуватимуться виступи та концерти, що запамʼятаються та розважать, а подивитися мультфільми та дитяче кіно з батьками можна у нашому кінозалі.

Дізнатися більше про те, як провести час на фестивалі, а також переглянути розклад подій можна в Путівнику фестивалем.

ПУТІВНИК ФЕСТИВАЛЕМ «NEOСВІТНІЙ АРСЕНАЛ. РІЗНІ РАЗОМ»

 

На NEOсвітньому Арсеналі можна бути самостійними та допитливими дослідниками фестивальних локацій та активностей, а також подорожувати ними за допомогою двох квестових маршрутів, які можна буде знайти в путівнику — для дітей 5–7 років та для дітей 8–12 років.

📌 Графік роботи*:
22 вересня, п’ятниця — 10:00–19:00
23 вересня, субота — 10:00–19:00
24 вересня, неділя — 10:00–19:00

🎟 Вартість квитків:
– вхідний квиток (діє для дорослих та дітей від 5 років) — 100 грн
– сімейний квиток (діє для 2 дорослих та 1-2 дітей від 5 років) — 250 грн
Квитки можна придбати онлайн або в касі Мистецького арсеналу.

Безкоштовний вхід:

  • дітям до 5 років;
  • супроводжуючим особам групи дітей (1 супроводжуючий на 10 дітей);
  • дітям та дорослим з інвалідністю та їх супроводжуючим (1 особа);
  • учасникам бойових дій, військовослужбовцям;
  • членам родин військовослужбовців, учасників бойових дій
  •  внутрішньо переміщеним особам (ВПО);
  • працівникам музеїв та членам спілки художників;
  • власникам членських карток СІМАМ, ІСОМ.

❗️*Просимо звернути увагу! Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги у м. Київ просимо вас залишити територію проведення Фестивалю і пройти в укриття. Детальний план-схему евакуації буде опубліковано на сайті та в соцмережах Мистецького арсеналу, а також у друкованих матеріалах. Фестиваль продовжить роботу після відбою повітряної тривоги. У разі оголошення повітряної тривоги робота фестивалю відновиться через 30 хв після її закінчення. Робота фестивалю не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 17:30 або пізніше.

Звертаємо увагу, що на території фестивалю перебуватиме велика кількість людей, що може стресувати вашого домашнього улюбленця. Перебування домашніх улюбленців на фестивалі дозволено лише на руках у власників.

Правила перебування на Фестивалі
Безпека та зручності на Фестивалі