Жива каліграфіяКнижковий Арсенал

Жива каліграфія

Клуб творчого розвитку «Арт і Я» в рамках фестивалю відкриває виставку сучасного рукописного шрифту від кращих майстрів України.

Мета проекту – привернути увагу до каліграфії як мистецтва, як засобу графічного, шрифтового та інтер’єрного дизайну, як елементу ілюстрації та оформлення друкованого видання.

Художники-каліграфи підготували для вас нові живі каліграфічні твори на великому форматі. Експозицію складуть роботи не лише відомих каліграфів, а й їх студентів.

Окрім виставкової частини, «Арт і Я» проведуть освітню програму за участі спеціалістів, які вчитимуть базовим навичкам класичної та вільної каліграфії, поділяться досвідом створення шрифтів, їх підбору та використанню в графічному дизайні.

До участі запрошені Василь та Вероніка Чебаник, Олексій Чекаль, Вікторія та Віталіна Лопухіни, Кирило Ткачов, Наталія та Олександр Ком’яхови, Ольга та Марія Шпак, Євген Спіжовий, Закентій Горобйов, Тарас Макар, Марко Іваник, Віталій Степанович Мітченко, Дар’я Александрова, Анна Єгорова, Дар’я Левчук, Наталія Гут та ін.