Я – Мігель Сервантес. Театр чудес.Книжковий Арсенал

Я – Мігель Сервантес. Театр чудес.

Мігель де Сервантес мав захоплююче, але маловідоме широкому загалу життя. Вважається, що він був шпигуном Феліпе II, мав єврейську кров, пережив піратський напад у відкритому морі, сидів у тюрмі, був збирачем податків, а також був невірним чоловіком та невтомним мандрівником. Його життя було таке дивовижне, що він міг би  стати найкращим героєм для своїх романів. Проте, успіх  Дон Кіхота, затьмарив особистість свого творця.

На щастя, Мігель говорить вустами своїх героїв. Його погляди на суспільство, любов, сім’ю або освіту відчуваються на сторінках його творів. Виставка  «Я – Мігель Сервантес» прагне розкрити цю захоплюючу особистість через читання його п’єси «Театр чудес». Експозиція націлена на наближення Мігеля де Сервантеса до сучасних читачів через зображення, саме зараз, коли ми відзначаємо 400 років із дня смерті письменника.

Двоє іспанських художників і авторів коміксів Давід Рубін і Мігельанчо Прадо, створили потужний діалог між коміксом та ілюстрацією, між «Театром  чудес» і найбільш захоплюючими сценами з життя Сервантеса.

Мігельанчо Прадо реалістично відобразив письменника та історію його життя, відтворюючи деякі факти його біографії, а також теорії, пов’язані із життям Сервантеса. Давід Рубін перемістив дію «Театру чудес» у комікс і намалював обличчя персонажів. Результатом став художній діалог, який запрошує глядачів створити свій власний образ Мігеля де Сервантеса, від якого не залишилося жодного офіційного портрета, та не збереглося жодного рукопису.