ВИХІД ЗА ФОРМАТ: АКТУАЛЬНИЙ КНИЖКОВИЙ І ЖУРНАЛЬНИЙ ДИЗАЙНКнижковий Арсенал

ВИХІД ЗА ФОРМАТ: АКТУАЛЬНИЙ КНИЖКОВИЙ І ЖУРНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

22 квітня 2016 в Києві в Мистецькому Арсеналі в рамках партнерського проекту фамільної друкарні Huss і School of visual communication проходить спецпроект «Вихід за формат: актуальний книжковий і журнальний дизайн».

Мета заходу – зібрати на одному майданчику експертів – представників провідних друкарень, дизайнерів, шрифтових фахівців, каліграфів та ілюстратраторів і обмінятися досвідом останніх досягнень у сфері книжкового і журнального дизайну та візуальних комунікацій.

Програма розрахована як на фахівців, так і на широке коло відвідувачів, яким цікаві теми книжкового і журнального виробництва, використання і розвитку шрифтових форм: каліграфії, леттерингу, акцидентних шрифтів, текстового дизайну, багатосторінкової верстки, а також художньої ілюстрації і фотографії.

Під час цього заходу буде проходити загальна панельна дискусія, а також серія авторських доповідей, презентацій та кейс-стаді, на яких виступлять експерти книжкової галузі, дизайнери, шрифтовики, ілюстратори з України та Польщі.

School of visual communication: SVC.COM.UA

Фамільна друкарня Huss: FUND-ARTHUSS.COM

CHERNOZEM.INFO

HUSS.COM.UA

YouTube video