Шекспір у Музеї книги та друкарстваКнижковий Арсенал

Шекспір у Музеї книги та друкарства

Цього року ми продовжуємо традицію книжкового кварталу спільно з Музеєм книги та друкарства.
Під час Книжкового Арсеналу саме у його приміщенні відбудеться презентація книги від Видавництва Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» «Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра, видана до 400-річчя з дня смерті видатного письменника.
Подія відбудеться 22 квітня о 15:30 за участі Івана Малковича, ілюстратора Владислава Єрка та перекладача Юрія Андруховича.

Також у музеї відкрита виставка «Побачення з Шекспіром». Тут зібрані рідкісні рукописи та видання Шекспіра в перекладах відомих українських письменників, а саме унікальні автографи Пантелеймона Куліша, Юрія Федьковича, Івана Франка, Лесі Українки, Олега Ольжича, Максима Рильського.
Виставка презентує українські видання Шекспіра з кінця XIX століття, зокрема рідкісні переклади М. Старицького з музикою М. Лисенка та найновіші переклади творів В. Шекспіра від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» – «Гамлет» (2014) і «Ромео і Джульєтта» (2016).
Також на виставці представлене раритетне лондонське видання творів Шекспіра 1803 р. з приватної колекції С. А. Корнієнка – «Шекспірівська галерея» Джона Бойделла.