Секція графічної прози і коміксівКнижковий Арсенал

Секція графічної прози і коміксів

Вперше українські видавці коміксів і графічної прози об’єдналися для спільної програми на Книжковому Арсеналі. Програму презентують Максим Войцеховський, представник «Ірбіс Комікси» та Кирило Горішній, автор «Герой поневолі», Максим Прасолов, засновник видавництва Nebeskey і автор «Даогопак».

На відвідувачів чекають 3 прем’єри книг коміксів та графічного арт-буку Микити Сторожкова «Візуальні мантри». Також буде презентована фінальна третя книга і повне видання роману-блокбастера «Даогопак».

Спільно з Клубом ілюстраторів Pictoric пройдуть лекції, майстер-класи дослідників графічної прози та авторів коміксів. Також в залі постійно буде проходити фанзин-ярмарок мальованих історій і альбомів графічної прози з автограф-сесіями авторів.

Виставка «Візуальні мантри Микити Сторожкова»
До Книжкового Арсеналу видавництво Nebeskey випустить номерний арт-бук “Візуальні мантри Микити Сторожкова” обмеженним накладом за підписом автора. Роботи художника сформують однойменну виставку.

Особлива людина Микита Cторожков встановлює зв’язок з невидимим світом знаків та символів. Природа їхньої присутності проходить крізь сприйняття художника, трансформуючись у процесі автоматичного письма. Контакт з цим візуальним масивом викликає відчуття містичного досвіду та пробуджує внутрішній зір. Спостереження творів Микити Сторожкова подібне дослідженню трансових станів. Свідомість спостерігача рухається у лабіринті унікальних образів, що автор вловив під час подорожей у своєму внутрішньому всесвіті.