ОСВІТНЯ ПРОГРАМА IZONEКнижковий Арсенал

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА IZONE

IZONE creative community – проект, який стартував у Києві 2015 року. Він об’єднав на одному майданчику студії шовкографії, офорту, фотолабораторію аналогового друку, дерев’яну майстерню, а також єдиний в Україні фаблаб. Також тут працюють лекційні зали, галерейні простори й кафе. Мета Izone – об’єднати представників креативної індустрії та залучити громаду до творчого процесу. Саме тому всі студії проекту працюють у відкритому режимі і проводять постійні освітні програми: лекції, майстер-класи, воркшопи, довгострокові курси.

Спеціально для Книжкового Арсеналу IZONE розробив освітню програму Izone creative community. Вона акцентується на креативних техніках та створенні власного продукту під час воркшопів або в приватному порядку. Це комфортний майданчик, що функціонуватиме весь час проведення фестивалю, а отже відвідувачі Книжкового Арсеналу можуть будь-коли прийти в Izone creative community і поспілкуватися з художниками та майстрами. Щодня відбуватиметься низка освітніх програм, серед яких воркшопи, лекції та майстер-класи.

У перервах між презентаціями на вас чекають: фотолабораторія аналогового друку, студія офорту, дизайнерська майстерня з роботи по дереву, студія шовкографії, а також майстерні з виготовлення екслібрисів.

В межах програми, крім освітніх проектів, в постійному режимі працюватимуть корнери майстерень:

  • В darkroom-фотолабораторію можна зайти в будь-який момент (окрім часу проведення майстер-класів). Тут можна буде роздрукувати будь-яку фотографію зі смартфона на ч.б. папір (вартість одного фото – 25 грн).
  • В шовкографії в індивідуальному порядку можна надрукувати відбиток (вартість одного відбитка в техніці шовкографії – 15 грн). Простір працюватиме щодня з 18:00 до 19:00.
  • В майстерні офорта можна самостійно надрукувати листівку (вартість однієї листівки – 10 грн).

На майданчику можна випити кави, придбати готову продукцію майстерень, або зробити щось самостійно. Всі вироби майстерні будуть максимально близькими за змістом до літератури та читання.