ОБМІН РЕЧОВИНКнижковий Арсенал

ОБМІН РЕЧОВИН

Цьогорічний Книжковий Арсенал містить у програмі відроджений цикл діалогів «Обмін речовин», який стартував 2012 року, а отже, відбудеться вже вчетверте. Формат циклу передбачає публічні бесіди між спеціально запрошеними співрозмовниками та співрозмовницями. Бесіди відбуваються без участі модераторів, ніхто з учасників не проводить «публічного інтерв’ю».

Правила гри полягають в тому, що розмови циклу «Обмін речовин» є приватними та публічними водночас. У глядачів є нагода підслухати та піддивитися, як розгортається процес творення смислів, як йде бесіда, і як розвивається думка. Участь у цих діалогах потребує від учасників і учасниць певної відвертості, відваги та відстороненості. Формат передбачає максимально відверту розмову, яка відбувається так, ніби поруч немає сторонніх.

2016 року в розмови «Обмін речовин» додано нову деталь — теми розмови заздалегідь визначені. Страх інакшості, місце на землі, свої та чужі, погляд мандрівника та погляд чаклуна. Сюжети зачаровують і спокушають. Спробуйте встояти.

Графік діалогів:

четвер 21 квітня
19.00 — 19.50. Кінозал. Обмін речовин. Лариса Денисенко та Любов Якимчук говорять про фобію інакшості.

п’ятниця 22 квітня
19.00 — 19.50. Зал «Фарби». Обмін речовин. Маріанна Кіяновська та Мар’яна Савка говорять про місце на землі.
субота 23 квітня
19.00 — 19.50. Зал «Фарби». Обмін речовин. Юрій Андрухович і Олександр Бойченко говорять про своїх і чужих.

неділя 24 квітня
18.00 — 18.50. Зал «Папір». Обмін речовин. Володимир Єрмоленко та Завен Баблоян говорять про погляд мандрівника та погляд чаклуна.