Новорічна «Казкова країна» у Мистецькому Арсеналі

30 листопада 2011
 

З 25 грудня 2011 року по 5 січня 2012 року у Мистецькому Арсеналі стартує грандіозне новорічне шоу для дітей «Казкова Країна - 2011». Це третій благодійний карнавал від Катерини Шаховської, відомого українського дизайнера святкового одягу.

«Казкова Країна» - це інтерактивне театралізоване шоу для дітей та дорослих. Актори «Казкової Країни» працюють не на сцені, а серед глядачів і активно залучають їх до дійства. В минулому році за 2 дні в шоу взяли участь понад 9 000 людей! 

Щороку «Казкова Країна» збирає все більше зірок та поважних гостей, набуває нових друзів та партнерів.

 

«Казкова Країна» - це  добре відомі та улюблені казки та персонажі: зима існує поряд із літом, герої слов'янських та європейських казок знаходяться поруч, усе це  відбувається на фоні масштабних та яскравих декорацій. В «Казковій Країні» вашій дитині дозволено все: боротися з піратами, допомагати Червоній Шапочці, захищати Муху Цокотуху, малювати разом з Пеппі Довга Панчоха, допомагати пакувати подарунки ельфам Діда Мороза та ще багато іншого!

 

Всі, хто завітає  на свято, потраплять у вир казкових подій, і, що важливо, отримають за всі пригоди гідну винагороду – дійсно як у казці!

 

Купуючи білети на «Казкову Країну», ви даєте можливість 29 грудня відвідати новорічну виставу вихованцям дитячих будинків і інтернатів, яким ми присвячуємо цілий день. На свято запрошені тисячі дітей з усієї України!

Програма розрахована для дітей віком від 3-х до 12-ти років.

Всі діти отримають солодкий подарунок і подарунок-іграшку.

Вхід виключно для дітей! Кожна дитина має право взяти з собою одного дорослого.

Вартість дитячого квитка – 200 грн,  дорослого квитка – 50 грн.

 

Для дорослих гостей свята буде діяти затишна ресторанна зона, де вони зможуть відпочити та перекусити, спостерігаючи за усім, що відбувається на моніторах.

 

Шоу відбуваються щодня з 25 грудня по 5 січня за наступним графіком:
11:00-13:00
14:00-16:00
17:00-19:00

 

«Казкова Каїна-2011» - це:

 

www.skazochnaya-strana.com

 

З питань придбання квитків звертайтеся:
238 2 888
280 2 280
www.kvytky.ua

 

З 1 грудня квитки також можна придбати у касі Мистецького Арсеналу. 

 


Проекти Мистецького Арсеналу
 
ОСТАННІ ПОДІЇ

VI Книжковий Арсенал

Арсенал Любові

Марія Примаченко. Неосяжне

Новий АРСЕНАЛ ІДЕЙ

ГЕНОТИП ВОЛЬНОСТІ